Wybierz filię:
Warszawa
Kraków

Jesteś tutaj: Warszawa / Aktualności / Polecamy /

JASNA STRONA KADRU / konkurs fotograficzny

fot. Stella Szczupakowska / lauretka I miejsca w konkursie w 2014 roku

Fundacja HumanDoc, Profesjonalny Sklep Fotograficzny Proclub, Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają wszystkich do udziału w II edycji konkursu Jasna Strona Kadru,

JASNA STRONA KADRU jest kategorią honorową konkursu fotograficznego "HumanDOC Proclub Camera" organizowanego w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC.

 

IDEA:

JASNA STRONA KADRU, to idea, do której chcemy zachęcić wszystkich szukających pozytywnych aspektów życia społecznego oraz zachęcić do pochylenia się nad relacjami międzyludzkimi zaobserwowanymi w naszym codziennym życiu, podczas interesujących podróży i nie tylko. Celem konkursu jest propagowanie pozytywnych wartości, takich jak: poszanowanie każdego życia, dobroć, solidarność, odpowiedzialność, szacunek do innych, tolerancja, empatia. Zeszłoroczna edycja zaowocowała wieloma niesamowitymi fotografiami, które dokumentowały te wartości. Tym samym dając nam powód do tego, by w tym roku zaprosić Państwa ponownie do udziału w konkursie JASNA STRONA KADRU.

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Aparat fotograficzny Canon PowerShot G3 X

Nagroda ufundowana przez firmę Canon Polska.

 

WYRÓŻNIENIA:

4 x wyróżnienia: zaproszenie do udziału w wybranym bloku zaawansowanego kursu Akademii Fotografii.

 

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie organizatora.

Tagi:

#konkurs