Wybierz filię:
Warszawa
Kraków
OnLine

Jesteś tutaj: Warszawa / Aktualności / Z życia szkoły /

SHOWOFF 2016 / nabór

Dorotka Kaczmarek "All That We See or Seem", kurator: Igor Omulecki, Skład Długa, fot. Marcin Grabowiecki

Dołącz do wydarzenia!

Ruszył nabór do 8. edycji Sekcji ShowOFF !

Jeżeli zajmujesz się fotografią lub realizujesz interdyscyplinarne prace z użyciem pokrewnych środków wyrazu artystycznego, jak np. wideo, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Pracujesz nad projektem, który nie jest jeszcze skończony? Nic straconego, do ShowOFFa możesz przesyłać projekty fotograficzne lub multimedialne, zarówno ukończone, jak i te będące jeszcze w trakcie realizacji. Nic nie stoi na przeszkodzie wysłania więcej niż jednego zgłoszenia, pamiętaj jednak, by każdy z projektów posiadał osobny formularz. Nie stawiamy żadnych warunków co do techniki wykonania przesyłanych prac, jedyne co pozostaje, to uwolnienie własnej wyobraźni!

W tym roku w gronie kuratorskim zasiądą: Kuba Bąkowski, Simon Karlstetter (Der Greif), Lidia Popiel oraz Agnieszka Rayss. Każdy z kuratorów wybierze dwóch laureatów, z którymi następnie będzie pracował nad finałową formą prezentacji. 

Jeśli masz materiał, który idealnie prezentowałby się w formie photobooka, to również nie zwlekaj i zgłoś się do Sekcji ShowOFF. Po raz drugi zostanie przyznana dodatkowa nagroda, a jest nią wydanie przez Fundację Sztuk Wizualnych książki, za której projekt w tym roku odpowiedzialny jest Honza Zamojski.

Zgłoszenia przesyłajcie do północy 10 stycznia 2016 roku na adres showoff@photomonth.com
Tagi:

#photomonth