Jesteś tutaj: Warszawa / Oferta dla firm / Fotografia reklamowa

warszawa

Fotografia reklamowa

Realizujemy kampanie reklamowe, sesje packshot’owe produktu, modowe, dokumentalne. Oferujemy kompleksową realizację projektów począwszy od scenariusza i wizualizacji konceptu, na finalnym, gotowym do publikacji materiale kończąc.

Zapewniamy fotograficzne zaplecze studyjne i sprzętowe oraz wszystkie działania logistyczne związane z realizacją profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Gwarantujemy:

  • casting modeli
  • zespół stylizujący
  • wyszukanie lokalizacji i przygotowanie scenografii
  • ekipę zdjeciową
  • postprodukcję i przygotowanie do publikacji

Gwarantujemy uregulowanie wszelkich kwestii prawnych związanych z licencjami do tworzonego materiału, tak, aby były zgodne z planowanym wykorzystaniem przygotowywanych zdjęć.

Kolejne etapy produkcji realizowane są w ścisłej współpracy z klientem, aby ostateczny produkt w pełni spełniał założone oczekiwania.

Równolegle z realizacją visuali reklamowych, oferujemy opracowanie dodatkowych materiałów graficznych na użytek Public Relations m.in.: zdjęcia lifestyle’owe, fotografie packshot’owe. Na życzenie klienta przygotowujemy także materiały „making of” zawierające backstage’owe klipy z realizacji sesji zdjęciowej, które mogą zostać wykorzystane podczas działań prowadzonych w mediach społecznościowych.