Wybierz filię:
Warszawa
Kraków

Jesteś tutaj: Warszawa / Aktualności / Z życia szkoły /

Plażowa Akademia Fotografii / Warsztaty fotografii mody

Podczas „Całkiem modnego rozpoczęcia sezonu 2015” rozpoczynamy także cykl – Plażowa Akademia Fotografii!
Na pierwszy ogień – fotografia mody! Wraz z prowadzącym uczestnicy zorganizują kompleksową sesję – od wstępu oraz skonstruowania scenografii, przez obserwowanie pracy makijażystki i stylistyki, po same zdjęcia i krótkie omówienie końcowego materiału.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w warsztatach, wyślijcie na adres: plazowa@akademiafotografii.pl zgłoszenie zawierające kilka swoich fotograficznych dokonań (portfolio) wraz z danymi kontaktowymi (Imię, Nazwisko oraz telefon kontaktowy). Macie czas do 18.06 do godziny 23:59. Z wybranymi uczestnikami skontaktujemy się 19 czerwca.

Partnerzy warsztatów: Plażowa, Showroom

Prowadzący: Tomasz Smolarski, wykładowca Akademii Fotografii
Data: 20.06, godz. 12.00 – 18.00
Miejsce: Plażowa

 


Zapraszamy również do udziału w samym wydarzeniu - „CAŁKIEM MODNE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2015”, czyli impreza inaugurująca sezon letni już 20 czerwca w Plażowej!

Czas odświeżyć szafę i sprawdzić co tego roku będzie noszone, grane, malowane, pite i jedzone! Przez cały dzień znajdziecie u nas najnowsze trendy w modzie, stylizacji i innych dziedzinach kojarzących się z mądrym i równie modnym słowem "lajfstajl"… ;)

Wieczorem, o godzinie 19.00 moment kluczowy czyli BLOGERS DJ SET!

W rolę DJ’i wcielą się:

- ŁUKASZ JAKÓBIAK 20m2
Ekskluzywny Menel
- ARETA SZPURA
DOING REAL STUFF SUCKSLOCAL HEROES,

którzy wspólnie za dj’ką zaprezentują swoje ulubione utwory, które według nich podbiją parkiety Warszawy tego lata!

Dzień… Już od rana wyselekcjonowani projektanci mody, jak i znane Wam dobrze marki będą prezentować i sprzedawać swoje kolekcje, które wykreują trendy w nadchodzącym sezonie 2015 i dla wielu z nas będą pozycją „must have”!

Jedną z atrakcji będzie instalacja artystyczna, którą na żywo będą tworzyć młodzi, zdolni malarze wspierani przez galerię sztuki Art Support!

Akademia Fotografii wraz z platformą SHOWROOM przeprowadzą warsztaty fotografii mody, które poprowadzi Tomasz Smolarski.

Wieczór… Jak powyżej. Łukasz Jakóbiak, Ekskluzywny Menel i Areta Szpura tak samo jak siły, połączą też swoje ulubione kawałki w jednego seta i przytrzymają Was na piaszczystym parkiecie!

Partnerzy wydarzenia:

- RIMMEL
- MARTINI
- SHOWROOM
- AKADEMIA FOTOGRAFII
- RIP CURL Polska
- FASHION POST
- GALA.PL
- ART Support, galeria sztuki

start: 10.00 / end: 21:00
blogers dj set: 19.00
wjazd: free

Dołącz do wydarzenia na fb!