Wybierz filię:
Warszawa
Kraków

Jesteś tutaj: Warszawa / O Akademii

O Akademii

Akademia Fotografii jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572) , której organizatorem jest Kolegium Sztuk Wizualnych z siedzibą w Warszawie.


W Warszawie istnieje od 2003 roku, w Krakowie od 2007.

Akademia Fotografii to wyjątkowe miejsce, które daje słuchaczom solidnie ugruntowane umiejętności i szeroką wiedzę z zakresu fotografii traktowanej zarówno jako zawód, jak i hobby.

 

Kadra i zaplecze

Wybitni wykładowcy współtworzący sukces szkoły, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, gwarantują najwyższy poziom nauczania.

Pracownie wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt, zapewniają kompleksowe poznanie technik fotograficznych. Słuchacze mogą z nich korzystać bezpłatnie również poza godzinami zajęć.

 

Lokalizacje

Warszawa

Akademia Fotografii mieści się w Pałacu Kultury i Nauki, w samym centrum miasta.

Kraków

Akademia Fotografii mieści się w pięknej, XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum miasta, przy ulicy Grodzkiej - jednej z najstarszych ulic Krakowa.

 

Sukcesy

Absolwenci Akademii Fotografii mają na swoim koncie prestiżowe nagrody i wyróżnienia, m.in. International Photography Awards, Lens Culture, PDN Photo Annual, Prix de la Photographie Paris, Leica Street Photo, Grand Press Photo, Newsreportaż.

 

Zobacz też:

Aktualności

Galeria absolwentów

 

Oferta dla firm