Jesteś tutaj: Warszawa / Wykładowcy / Agnieszka Kozak

Agnieszka Kozak

Wykształcenie:

Filmoznawczymi i medioznawczyni, kształciła się na UJ, Middllesex University (London) i NYU (New York) , doktorantka amerykanistyki i polonistyki UJ, absolwentka kursów coachowskich Ericsson College Vancouver, słuchaczka Instytutu Liderek

Specjalizacja:

Public Relations

Kilka słów od siebie (o sobie/hobby)

Wszystko co robię jest trochę hobby, nic co robię nie do końca jest pracą ..

Prowadzone zajęcia:

Autopromocja z Elementami Coachingu, Wprowadzenie do Wiedzy o Filmie

Krótki opis zajęć prowadzonych w AF:

Kiedyś gościłam na prestiżowej uczelni artystycznej. Świetni studenci fotografii na temat genialnej pracy potrafili powiedzieć tylko „Nie wiem, no eee… byliśmy na wakacjach, no, wiecie…” – kompletnie potrafiło to odebrać siłę pracom, a im wiarygodność jako świadomym twórcom. Zależy mi na tym, by nauczyć mówić o sobie i swojej twórczości. Kiedy trzeba – umieć sprzedać, kiedy trzeba – pomóc zrozumieć. Część zajęć będzie prowadzona jako indywidualne konsultacje ze studentami – praca nad konkretnym celem, konkretnym projektem.

Działalność dodatkowa (poza AF):

Pracuję jako PRowiec i dziennikarka, współorganizuję Miesiąc Fotografii w Krakowie – zarówno tam, jak i w Fundacji Sztuk Wizualnych jestem szefową działu promocji. Oprócz tego piszę o podróżach i światowych trendach do lifestylowych magazynów, mam swoją własną rubryke na wp.pl : „Kobieta w Wielkim Mieście”, zajmuję się coachingiem.