Jesteś tutaj: Warszawa / Oferta dla firm / Obsługa fotograficzna

Obsługa fotograficzna

Oferujemy profesjonalną obsługę fotograficzną różnego typu wydarzeń. Dzięki doświadczeniu, znakomitej kadrze fotografów oraz zapleczu technicznemu zapewniamy kompleksowe przygotowanie usługi - od konsultacji przy opracowywaniu głównych założeń imprezy po finalny materiał zdjęciowy, gotowy do wykorzystania w materiałach promocyjnych firmy.

W ramach usługi oferujemy doradztwo przy opracowywaniu scenariusza, doboru scenografii oraz oświetlenia, tak aby odpowiednio dostosować istotne momenty wydarzenia do planowanych ujęć fotograficznych. Dzięki temu, każdy kluczowy moment zostanie utrwalony w odpowiednim świetle, otoczeniu i właściwym kontekście – niezależnie od tego czy będzie to nieformalny „welcome drink”, elegancka i oficjalna kolacja czy służbowe wystąpienie Prezesa.

Zapewniamy doświadczonych fotografów, najwyższej klasy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy. Tak kompletne przygotowanie techniczne pozwala nam pracować nawet w najbardziej wymagających wnętrzach i słabo oświetlonych przestrzeniach.

Oferujemy także przygotowanie dodatkowych elementów możliwych do wykorzystania w trakcie imprez firmowych, konferencji etc. Projektujemy i wykonujemy tzw. „ściany marek” - opatrzone logotypami sponsorów standy, doskonale nadające się jako tło do wykonania zdjęć gości, przybywających na imprezę. Jesteśmy również w stanie zaaranżować w dowolnym pomieszczeniu profesjonalne studio fotograficzne, które może być specjalną atrakcją imprezy. Dzięki niemu goście będą mieli możliwość wykonania i wydrukowania pamiątkowego zdjęcia w ciekawej aranżacji, związanej z marką lub tematem spotkania.