Wybierz filię:
Warszawa
Kraków

Jesteś tutaj: Warszawa / Aktualności / Z życia szkoły /

DOTKNIJ PAŁACU // AF x Plac Defilad

Zdarzało Ci się marzyć o tym, by na chwilę stać się olbrzymem? By urosnąć na ćwierć kilometra i zobaczyć Warszawę z góry? By zająć stopami cały Plac Defilad? By równać się wzrostem z Pałacem Kultury i Nauki, móc go objąć, dotknąć palcem iglicy, zatańczyć wokół niego ze znajomymi, wyskoczyć zza niego, coś mu powiedzieć na ucho?

Akademia Fotografii zapewni Ci tę możliwość w sobotę 11 lipca, w godzinach 12-16. Na Placu Defilad będziemy czekać na Ciebie z wielkim blue screenem oraz specjalnie przygotowanym mini-Pałacem. Dostrzeżesz nas z daleka. Podejdź i nawiąż dowolną interakcję z makietą Pałacu. Możesz go dotykać i mówić do niego. Możesz przyjść sam lub z rodziną czy znajomymi. Możesz podejść do tego kreacyjnie lub po prostu stanąć obok i się uśmiechnąć. Przy okazji wyjaśnimy Ci podstawy filmowych efektów specjalnych i odpowiemy na Twoje pytania, te związane z filmem i te dotyczące Pałacu Kultury. 

W postprodukcji zamienimy makietę Pałacu i tło na prawdziwe ujęcia. Obiecujemy, że urośniesz do ponad dwustu metrów. Gotowy film, złożony z ujęć wszystkich uczestników akcji wrzucimy do sieci i wyślemy Ci linka, dzięki czemu podzielisz się ze znajomymi oraz oznaczysz siebie i innych. 

UWAGA! Nie zakładaj tego dnia nic niebieskiego!

Pomysł i realizacja: Agnieszka Szuścik
Organizacja projektu: Akademia Fotografii w ramach Placu Defilad 

Podziękowania dla WARS SAWA JUNIOR za pomoc w realizacji projektu. 

Dołącz do wydarzenia na fb!

Akcja wideo DOTKNIJ PAŁACU
Data: 11 lipca 2015
Godz.: 12.00 - 16.00
Miejsce: Plac Defilad